Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp/ned Fu10 Galvaniserad
399 kr
289 krSpara 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Modena vägglykta upp/ned FU10 galvad
MODENA 7519-XXX
Klart glas och plastglas. IP44.
- 13 x 11,5 x 35 (cm)
- Maxhöjd ljuskälla mm 64
- Max 2x35W/230-240V, GU10
Klart glas och plastglas. IP44.
- 13 x 11,5 x 35 (cm)
- Maxhöjd ljuskälla mm 64
- Max 2x35W/230-240V, GU10
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7519-320 |
| Färg | Galvaniserad |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Anslutning | 230 |
| Djup | 11,5 cm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 35 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Modena |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 13 cm |
| EAN-nr | 7318307519327 |


