Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza High Power LED Riktningsbar
fr.429 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Monza High Power LED Riktningsbar
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza High Power LED Riktningsbar är en modern, riktbar fasadbelysning. Den levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza High Power LED Riktningsbar är en modern, riktbar fasadbelysning. Den levereras med LED-ljuskälla.
Recensioner
Bengt PVerifierad köpare
för 7 år sedanLite krånglig att få dit litetrångt med kablarna
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Aluminium, Koppar |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 3 W |
| Bredd | 80 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Sensor | Nej |
| Kollektion | Outlet |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Monza |
| Typ | Fasadbelysning |
