Vägglykta Malmbergs Italy E27Svart
640 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Beskrivning
Vägglykta från Malmbergs. Stomme av gjuten aluminium och klar kupa av polykarbonat.
Recensioner
Kristina LVerifierad köpare
för 2 år sedanEj jämförbar med exemplar av tidigare modell. Står som vit, men är mer åt det gråa hållet färgmässigt. Enklare i utförande och vekare material.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 7702159 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 11 W |
| Djup | 375 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP33 |
| Effekt/prestanda | 11 W |
| Serie | Italy |
| Typ | Vägglykta |
| EAN-nr | 7392529131734 |

