Vägglykta Westal Gustav Upp
Rek. pris 3 915 kr
fr.3 167 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gustav Upp
3 167 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Westal Gustav Upp är en enkel men sofistikerad lykta med E27-sockel som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Det veckade taket bidrar med karaktär och fönster med vackert fönsterglas ger en stor ljusspridning.
Varumärke
WestalBeskrivning
Vägglykta Westal Gustav Upp är en enkel men sofistikerad lykta med E27-sockel som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Det veckade taket bidrar med karaktär och fönster med vackert fönsterglas ger en stor ljusspridning.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Koppar, Koppar/Klar |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Bredd | 230 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 320 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Koppar |
| Serie | Gustav |
| Produkttyp | Väggarmatur |
