Vägglykta Westal GustavSvart/Klar
Rek. pris 3 066 kr
2 607 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Klar

Gustav
Svart/Klar
2 607 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Vägglykta Westal Gustav är en enkel men sofistikerad lykta som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Det veckade taket bidrar med karaktär och fönster med vackert katedralglas ger en stor ljusspridning.
Varumärke
WestalBeskrivning
Vägglykta Westal Gustav är en enkel men sofistikerad lykta som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Det veckade taket bidrar med karaktär och fönster med vackert katedralglas ger en stor ljusspridning.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7701848 |
| Färg | Svart/Klar |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Bredd | 230 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Stil | Modern |
| Typ | Väggarmatur |
| Serie | Gustav |
| Höjd | 0,4 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 320 mm |
| Effekt | 75 W |
| Höjd | 400 mm |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7393047223062 |
