Väggplafond Gnosjö Konstsmide Castor E27
fr.619 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Castor E27
619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggplafond Gnosjö Konstsmide Castor E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har akrylglas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Väggplafond Gnosjö Konstsmide Castor E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har akrylglas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 33x11x30 cm
- Maxhöjd lampa 190 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 33x11x30 cm
- Maxhöjd lampa 190 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Galvaniserad, Koppar, Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 330 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Sensor | Nej |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 300 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Castor |
| Typ | Fasadbelysning |
| Material | Aluminium, Koppar, Stål |
