Väggplafond Gnosjö Konstsmide Pallas E27Svart
Rek. pris 1 869 kr
1 319 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggplafond Gnosjö Konstsmide Pallas E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har akrylglas (klarglas) och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Väggplafond Gnosjö Konstsmide Pallas E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har akrylglas (klarglas) och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 22x14x47 cm
- Maxhöjd lampa 260 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- IP23
- 22x14x47 cm
- Maxhöjd lampa 260 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 566-750 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Bredd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 470 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Stil | Klassisk |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Pallas |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318305667501 |

