Golvlampa PR Home Agnar Outdoor 100 cm
fr.1 005 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Agnar Outdoor 100 cm
1 005 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Golvlampa PR Home Agnar Outdoor 100 cm är en stilren lampfot med lampskärm i vädertåligt tyg. Foten har en E27-lamphållare för ljuskälla. Över ljuskällan och lamphållaren sitter ett vitt plast lock samt en packning som skyddar mot väta. Lampskärmen sätts fast i lampfoten med hjälp av ett speciallfäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Golvlampa PR Home Agnar Outdoor 100 cm är en stilren lampfot med lampskärm i vädertåligt tyg. Foten har en E27-lamphållare för ljuskälla. Över ljuskällan och lamphållaren sitter ett vitt plast lock samt en packning som skyddar mot väta. Lampskärmen sätts fast i lampfoten med hjälp av ett speciallfäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit/Rosa, Vit/Röd |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 1000 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Lin |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Agnar |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Vikt | 3,4 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 kW |

