Golvlampa PR Home Anund Utomhus 190 cm
Rek. pris 4 999 kr
4 366 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
LjuskällaLjuskälla PR Home Perfect Glob 5,5W
199 kr
Anund Utomhus 190 cm
4 366 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvlampa PR Home Anund Utomhus 190 cm är en rejäl golvlampa som gör det möjligt att hänga alla taklampor med ett E27-ringfäste utomhus även om man inte har något tak. Bommen går att justera längsleds men höjden på bommens fäste är fast. Golvställningen kommer med 12 st clips som används för att fästa PR Homes Flex Out-kabel som följer med i paketet. Ca 2 m kabel kommer att sticka ut från foten vid basen.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Golvlampa PR Home Anund Utomhus 190 cm är en rejäl golvlampa som gör det möjligt att hänga alla taklampor med ett E27-ringfäste utomhus även om man inte har något tak. Bommen går att justera längsleds men höjden på bommens fäste är fast. Golvställningen kommer med 12 st clips som används för att fästa PR Homes Flex Out-kabel som följer med i paketet. Ca 2 m kabel kommer att sticka ut från foten vid basen.
Obs att skärm ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1219007-5003 |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 1900 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 550 mm |
| Diameter | 550 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Anund |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Vikt | 25 kg |
| Bredd | 2100 mm |
| Effekt | 40 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976080038 |



