Golvlampa Star Trading GardenLight Kreta 804-00
Rek. pris 3 519 kr
2 559 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

GardenLight Kreta 804-00
2 559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvlampa Star Trading GardenLight Kreta 804-00 är en exklusiv golvlampa avsedd att användas på uteplatsen, altanen eller balkongen. Förändra ljusskenet genom att prova olika typer av ljuskällor, E27 max 40W.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Golvlampa Star Trading GardenLight Kreta 804-00 är en exklusiv golvlampa avsedd att användas på uteplatsen, altanen eller balkongen. Förändra ljusskenet genom att prova olika typer av ljuskällor, E27 max 40W.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 804-00 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Höjd | 1870 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 15 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | GardenLight Kreta |
| Djup | 500 mm |
| Diameter | 500 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482040855 |

