Golvskärm PR Home Hanoi Natur
fr.999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hanoi Natur
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvskärm PR Home Hanoi Natur är en elegant lampa av konstrotting som är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel. Observera att du måste köpa till Takupphänge Flex Out för att få belysning.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Golvskärm PR Home Hanoi Natur är en elegant lampa av konstrotting som är ett tåligt material som klarar väder och vind. Den flätade strukturen skapar ett vackert ljusspel. Observera att du måste köpa till Takupphänge Flex Out för att få belysning.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Beige |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 500, 800, 1000 mm |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Polyrattan |
| Serie | Hanoi |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Golvskärm |
| Sensor | Nej |
| Diameter | 300, 450, 550 mm |
| Vikt | 1,9, 0,85, 2,75 kg |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
