Lampfot PR Home Agnar Utomhuslampa 50 cmVit
1 199 kr
761 krSpara 37 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
LjuskällaLjuskälla PR Home Perfect Normal 5,5W
89 kr
Agnar Utomhuslampa 50 cm
Vit
761 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampfot PR Home Agnar Utomhuslampa 50 cmär en stilren lampfot som är anpassad för PR Homes utomhusskärmar i serien Celyn. Foten har en E27-lamphållare för ljuskälla (t.ex. passar ljuskällan 1806404). Över ljuskällan och lamphållaren sitter ett vitt plast lock samt en packning som skyddar mot väta. Lampskärmen sätts fast i lampfoten med hjälp av ett speciallfäste.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Lampfot PR Home Agnar Utomhuslampa 50 cmär en stilren lampfot som är anpassad för PR Homes utomhusskärmar i serien Celyn. Foten har en E27-lamphållare för ljuskälla (t.ex. passar ljuskällan 1806404). Över ljuskällan och lamphållaren sitter ett vitt plast lock samt en packning som skyddar mot väta. Lampskärmen sätts fast i lampfoten med hjälp av ett speciallfäste.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1215008 |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 500 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 230 mm |
| Diameter | 230 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Agnar |
| Sockel | E27 |
| Typ | Lampfot |
| Vikt | 2,55 kg |
| Bredd | 50 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976105854 |
