Ljusstake PR Home Bright LightKlar
Rek. pris 3 999 kr
3 125 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
LjuskällaLED-lampa PR Home Bright Filament Normal Clear
39 kr
Bright Light
Klar
3 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Ljusstake från PR Home med 10 st ljuskällor som passar bra i trädgården. Ljusstaken tillverkas i Sverige och levereras i sin ursprungliga mörkgråa stålfärg. En rostig yta bildas långsamt när produkten får stå utomhus och efter en tid är hela ljusstaken rostig och ger ett varmt intryck. Ljusstaken levereras med ljusslinga och 10st Bright ljuskällor. För utomhusbruk.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Ljusstake från PR Home med 10 st ljuskällor som passar bra i trädgården. Ljusstaken tillverkas i Sverige och levereras i sin ursprungliga mörkgråa stålfärg. En rostig yta bildas långsamt när produkten får stå utomhus och efter en tid är hela ljusstaken rostig och ger ett varmt intryck. Ljusstaken levereras med ljusslinga och 10st Bright ljuskällor. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1892503-8060 |
| Effekt | 10 W |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Färg | Klar |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 1200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 300 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Serie | Bright |
| Sockel | E27 |
| Typ | Ljusstake |
| Vikt | 9 kg |
| Bredd | 1080 mm |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 2,5 m |
| EAN-nr | 7330976081745 |
