Grindlykta Norlys Modena Big
Rek. pris 2 710 kr
fr.1 954 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Modena Big
1 954 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
NorlysBeskrivning
Portstolpe Modena Svart 384B
En serie av armaturer i klassisk design. Glas i klar polykarbonat. Finns i två färger. Ingjutningsfäste finns som tillbehör. I serien finns det fler varianter på stolpar och väggarmaturer.
Dokument
Recensioner
GästgivaregårdensVerifierad köpare
för 2 år sedanBra utseende Ok
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 730 mm |
| Effekt | 77 W |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 320 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 77 W |
| Serie | Modena |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 320 mm |
| Dimbar | Ja |

