Grindlykta Norlys Rimini
fr.886 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rimini
886 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Portstolpe Rimin Svart 250B
Stolpe i gjuten aluminium. Lackad i Svart färg. E27, IP54, Klass 2. Höjd: 470mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 470 mm |
| Effekt | 46 W |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 190 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Serie | Rimini |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 190 mm |
| Dimbar | Ja |

