Grindstolpslykta Gnosjö Konstsmide Parma E27 med Stolpe
Rek. pris 779 kr
fr.497 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Parma E27 med Stolpe
497 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Grindstolpslykta Gnosjö Konstsmide Parma E27 med Stolpe är en elegant grindlykta i klassisk design som levereras utan ljuskälla. Lyktan har en E27-sockel och är tillverkad av aluminium.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Grindstolpslykta Gnosjö Konstsmide Parma E27 med Stolpe är en elegant grindlykta i klassisk design som levereras utan ljuskälla. Lyktan har en E27-sockel och är tillverkad av aluminium.
Denna lykta finns att köpa i olika utföranden.
Recensioner
Tomas FVerifierad köpare
för 1 år sedanmycket bra lampa som lyser ner, stor lampa, enda nackdelen är att lamp kåpan är av plast.
+ Stor lampa som lyser nedåt
- plast kåpa runt lampan
JohannesVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket bra och stiligt kvalitet
+ Bara bra
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Rostfri, Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 580 mm |
| Effekt | 75 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 240 mm |
| IP-Klassning | IP43 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Parma |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 240 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
