Markskruv Markslöjd Garden 24 Ground Screw
Rek. pris 769 kr
499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Garden 24 Ground Screw
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Markskruv Markslöjd Garden 24 Ground Screw är en markskruv från Markslöjd. Cc-mått bult 13,5 cm. Diameter 18,5 cm. Total höjd 51 cm.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Markskruv Markslöjd Garden 24 Ground Screw är en markskruv från Markslöjd. Cc-mått bult 13,5 cm. Diameter 18,5 cm. Total höjd 51 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108172 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 570 mm |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| Material | Metall |
| Bredd | 180 mm |
| Serie | Garden |
| Djup | 180 mm |
| Vikt | 2,4 kg |
| EAN-nr | 7330024599949 |
