Pollare Markslöjd Arctic Lyktstolpe & Grindlykta utan Lamphuvud
Rek. pris 2 399 kr
1 389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Arctic Lyktstolpe & Grindlykta utan Lamphuvud
1 389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Arctic är en stolpe för utomhusbruk som passar till ett flertal olika lamphuvuden från Markslöjd. Stolpen är uppbyggd i flera sektioner så att man kan anpassa totalhöjden. Markjärn för gjutning medföljer.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Arctic är en stolpe för utomhusbruk som passar till ett flertal olika lamphuvuden från Markslöjd. Stolpen är uppbyggd i flera sektioner så att man kan anpassa totalhöjden. Markjärn för gjutning medföljer.
Markslöjd Arctic är inte bara en stolpe, det är en lösning för att skapa en välkomnande atmosfär i din trädgård eller vid din grind. Den svarta färgen och det robusta aluminiummaterialet ger en elegant touch till din utomhusmiljö. Perfekt för att belysa gångvägar, uppfarter eller trädgårdsområden. Med sin anpassningsbara höjd kan du skapa den perfekta belysningen för dina behov. Tänk dig att välkomna gäster med en vackert upplyst gångväg eller att skapa en säker miljö runt ditt hem med effektiv stolpbelysning. Markslöjd Arctic gör det möjligt.
Fördelar: Pollare Markslöjd Arctic Lyktstolpe & Grindlykta utan Lamphuvud
- Anpassningsbar höjd för optimal belysning
- Kompatibel med flera lamphuvuden
- Inkluderar markjärn för stabil installation
Fördelar: Pollare Markslöjd Arctic Lyktstolpe & Grindlykta utan Lamphuvud
- Anpassningsbar höjd för optimal belysning
- Kompatibel med flera lamphuvuden
- Inkluderar markjärn för stabil installation
Recensioner
FabiolaVerifierad köpare
för 1 år sedanStadig och bra,var svårt att skruva loss nedre delen för att koppla ihop kabeln med kopplingsdonet.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107122 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 2200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 180 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Arctic |
| Typ | Pollare |
| Bredd | 180 mm |
| EAN-nr | 7330024572539 |
