Portstolpe Norlys Bologna
fr.1 365 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bologna
1 365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Blomstolpe Bologna Svart 314B
Armatur-serie i gjuten aluminium, lackerad i svart eller vit kulör. Glas i klart eller opal PMMA-plast. I denna familj finns både väggmodeller och olika alternativ av stolpar. Flera alternativ av fästen finns som tillbehör
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart/Opalvit, Svart/Rökfärgad, Vit/Opalvit, Vit/Rökfärgad |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 1175 mm |
| Effekt | 46 W |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 250 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Serie | Bologna |
| Typ | Stolpbelysning |
| Dimbar | Ja |

