Portstolpe Norlys Modena
fr.1 536 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Modena
1 536 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Blomstolpe Modena Svart 304B
En serie av armaturer i klassisk design. Glas i klar polykarbonat. Finns i två färger. Ingjutningsfäste finns som tillbehör. I serien finns det fler varianter på stolpar och väggarmaturer.
Dokument
Recensioner
Judit BVerifierad köpare
för 1 år sedanSkulle önska något stadigare fotfäste.
+ Snygg
- Lite för litet markfäste.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 1260 mm |
| Effekt | 77 W |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 250 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 77 W |
| Serie | Modena |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 250 mm |
| Dimbar | Ja |

