Stolparmatur Hide-A-Lite Pave Top Deco II
fr.10 850 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pave Top Deco II
10 850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stilig Stolparmaturatur i familjen Pave. Perfekt utanför den större fastigheten eller parkeringen som behöver mycket ljus. Välj utseende och öka avbländningen på din armatur i kombination med Top, Deco II och Deco IV. Stolpfäste anpassat för stolpar 60mm. Utbytbart LED och drivdon. Valbar färgtemperatur och ställbart ljusflöde via DIP-switch. 10kV överspänningsskydd som standard. Adapter finns som tillbehör för montage på 48mm stolpe. Levereras med 5m förmonterad gummikabel för enkel anslutning.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Stilig Stolparmaturatur i familjen Pave. Perfekt utanför den större fastigheten eller parkeringen som behöver mycket ljus. Välj utseende och öka avbländningen på din armatur i kombination med Top, Deco II och Deco IV. Stolpfäste anpassat för stolpar 60mm. Utbytbart LED och drivdon. Valbar färgtemperatur och ställbart ljusflöde via DIP-switch. 10kV överspänningsskydd som standard. Adapter finns som tillbehör för montage på 48mm stolpe. Levereras med 5m förmonterad gummikabel för enkel anslutning.
Stolparmatur Pave Post Top Deco II Grå, 3000K/4000K via DIP-switch, 1110-2580lm, 10W-30W. IP65, IK10.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Färg | Antracit, Grå |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 3000-4000 K |
| Höjd | 468 mm |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Diameter | 640 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljusspridningsvinkel | 180 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium, Polykarbonat |
| Serie | Pave |
| Produkttyp | Stolparmaturatur |
| Vikt | 10,43 kg |
| Dimbar | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4641, 4642 |
