Stolparmatur Norlys Koster 1812
6 173 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Koster 1812
6 173 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Komplett stolpe med modern armatur för privat och offentlig belysning. Tillverkad i gjuten aluminium. Stolpen är teleskopernade. Symmetris eller asymmetrisk ljusbild. Olika alternativ för fästanordningar finns som tillbehör. Brinntid 120 000 h, Klass 1.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Komplett stolpe med modern armatur för privat och offentlig belysning. Tillverkad i gjuten aluminium. Stolpen är teleskopernade. Symmetris eller asymmetrisk ljusbild. Olika alternativ för fästanordningar finns som tillbehör. Brinntid 120 000 h, Klass 1.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 1812GR |
| Färg | Antracitgrå |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Höjd | 450 mm |
| Effekt | 14,4 W |
| Sockel | Modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 3,7 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 2360 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 14,4 W |
| Serie | Koster |
| Typ | Stolparmatur |
| Vikt | 2,6 kg |
| Bredd | 245 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 1975 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7042891812082 |
