Stolparmatur Norlys London
Rek. pris 2 589 kr
fr.1 908 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

London
1 908 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Lykthus London Svart 4012B
En populär serie i klassisk design. Glas i klar polykarbonat.Finns i två färger. Väggmodellerna finns i två storlekar. Vissa varianter finns även med LED-modul. Hörnfäste finns som tillbehör. I serien finns det både stolpar och tak armaturer.
Recensioner
Sven Nilsson Verifierad köpare
för 6 månader sedanHade en likadan sedan tidigare
+ Snygg
- Jordledning saknades
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 480, 560 mm |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 300 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | London |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| Bredd | 300 mm |
| Dimbar | Nej, Ja |

