
Stolparmatur NorlysLondonSvart
Rek. pris 2 589 kr
!
2 149 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

London
Svart2 149 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Lykthus London Svart 4012B
En populär serie i klassisk design. Glas i klar polykarbonat.Finns i två färger. Väggmodellerna finns i två storlekar. Vissa varianter finns även med LED-modul. Hörnfäste finns som tillbehör. I serien finns det både stolpar och tak armaturer.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7722105 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 560 mm |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Dimbar | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | London |
| Typ | Stolpbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 300 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7042894012069 |


