Stolparmatur Norlys Modena
fr.1 656 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Modena
1 656 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Lykthus Modena Svart 3012B
En serie av armaturer i klassisk design. Glas i klar polykarbonat. Finns i två färger. Olika alternativa fästanordningar finns som tillbehör. I serien finns det fler varianter på stolpar och väggarmaturer.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 570 mm |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 320 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Modena |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 320 mm |
| Dimbar | Ja |

