Stolparmatur Norlys Moss 6732
fr.1 777 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Moss 6732
1 777 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolparm Moss Grafit 6732GR
Spotarmatur i gjuten aluminium för landskap och fasadbelysning. Finns för både mark,vägg och stolpmontage. Finns med två olika styrkor på LED.modul. Finns för både 3000 och 4000Kelvin.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Antracitgrå |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 4 W |
| Sockel | Modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 45 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED (ej utbytbar) |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Moss |
| Typ | Stolparmatur |
| Vikt | 1 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 389 lumen |
| Diameter | 60, 70 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6732GR, 6735GR |

