Stolparmatur Westal Ark Medi + Stolptopp
fr.8 755 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ark Medi + Stolptopp
8 755 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stolparmatur från Westal med gatuoptik som är anpassad för gång- och cykelvägar med längre stolpavstånd. Tillverkad i kromaterad och pulverlackerad stomme med bländskydd i akryl. Med kabelavlastning och snabbkopplingsplint 3x2x2,5 mm².
Varumärke
WestalBeskrivning
Stolparmatur från Westal med gatuoptik som är anpassad för gång- och cykelvägar med längre stolpavstånd. Tillverkad i kromaterad och pulverlackerad stomme med bländskydd i akryl. Med kabelavlastning och snabbkopplingsplint 3x2x2,5 mm².
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Antracit, Grå, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Höjd | 740 mm |
| Effekt/prestanda | 25,4 W |
| Sockel | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 560 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Stål |
| Serie | Ark |
| Produkttyp | Stolparmatur |
| Bredd | 374 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |

