Stolparmatur Westal TellusKoppar
Rek. pris 3 514 kr
3 142 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stolparmatur Westal Tellus är en elegant lampklassiker. Tellus är en armaturserie som beroende på utförande ger olika karaktär till villan, flerfamiljshuset eller sommarstugan. Den gemensamma nämnaren är ett väl avbländat ljus och ringraster i metall samt skyddsglas i stallglas. Hög kvalitet i materialen som rostskyddsbehandlats före lack.
Varumärke
WestalBeskrivning
Stolparmatur Westal Tellus är en elegant lampklassiker. Tellus är en armaturserie som beroende på utförande ger olika karaktär till villan, flerfamiljshuset eller sommarstugan. Den gemensamma nämnaren är ett väl avbländat ljus och ringraster i metall samt skyddsglas i stallglas. Hög kvalitet i materialen som rostskyddsbehandlats före lack.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7747531 |
| Färg | Koppar |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 400 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Koppar |
| Serie | Tellus |
| Produkttyp | Stolparmatur |
| Bredd | 300 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7393047448182 |
