Stolparmatur Westal V-Pex GC Ställbar
fr.3 477 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

V-Pex GC Ställbar
3 477 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stolparmatur Westal V-Pex GC Ställbar är en stolparmatur i modern design med gatuoptik. Den har en LED-modul och är tillverkad i pressgjuten aluminium. Den har ett vinklingsbart stolpfäste anpassat för Ø60 mm. Komplett med 8 m gummikabel, 3x1,5 kvm. Armaturen är anpassad för utomhusbruk, IP65, och passar för gång och cykelvägar med längre stolpavtånd.
Varumärke
WestalBeskrivning
Stolparmatur Westal V-Pex GC Ställbar är en stolparmatur i modern design med gatuoptik. Den har en LED-modul och är tillverkad i pressgjuten aluminium. Den har ett vinklingsbart stolpfäste anpassat för Ø60 mm. Komplett med 8 m gummikabel, 3x1,5 kvm. Armaturen är anpassad för utomhusbruk, IP65, och passar för gång och cykelvägar med längre stolpavtånd.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Antracit |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Höjd | 73 mm |
| Effekt/prestanda | 28, 55 W |
| Sockel | LED |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 358 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Aluminium |
| Serie | V-Pex |
| Produkttyp | Gatuarmaturer |
| Bredd | 233 mm |
| Dimbar | Nej |

