Stolpe Gnosjö Konstsmide Pegasus 1,87 M
Rek. pris 1 869 kr
fr.1 436 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pegasus 1,87 M
1 436 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolpe Gnosjö Konstsmide Pegasus 1,87 m är en stilren stolpe för montering av stolplykta.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 1870 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 170 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Pegasus |
| Produkttyp | Stolpe |
| Bredd | 170 mm |
| Dimbar | Nej |

