Stolplykta Gnosjö Konstsmide Gemini E27 med StolpeSvart
7 059 kr
6 239 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Gemini E27 med Stolpe är en modern stolplykta som levereras med stolpe. Lyktan har opalfärgat glas och den är IP 44-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Gemini E27 med Stolpe är en modern stolplykta som levereras med stolpe. Lyktan har opalfärgat glas och den är IP 44-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Draco-stolpe
- 48x48x220 cm
- Maxhöjd lampa 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- Draco-stolpe
- 48x48x220 cm
- Maxhöjd lampa 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Martin EVerifierad köpare
för 7 år sedanför vårt behov var den bra. Med en sensrorlampa , 1250lumen i fungerqr den utmärkt
- lite klen i plåten
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 517-750 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2200 mm |
| Effekt | 60 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 480 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 480 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Gemini |
| Typ | Stolpbelysning |
| EAN-nr | 7318305177505 |

