Stolplykta Gnosjö Konstsmide Libra 3-arm E27 utan StolpeSvart
14 989 kr
13 199 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Libra 3-arm E27 utan Stolpe är en klassisk stolplykta i romantiskt snitt med tre lyktor som levereras utan stolpe. Lyktorna har klart akrylglas och den är IP 23-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Libra 3-arm E27 utan Stolpe är en klassisk stolplykta i romantiskt snitt med tre lyktor som levereras utan stolpe. Lyktorna har klart akrylglas och den är IP 23-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- 84x77x56 cm
- Maxhöjd lampa 130 mm
- Max 3x100W/230-240V, E27
- 84x77x56 cm
- Maxhöjd lampa 130 mm
- Max 3x100W/230-240V, E27
Recensioner
Anne-Marie HVerifierad köpare
för 6 år sedanHej, det var perfekt eftersom vi hade stolpen till denna arm. Nu fungerar allt bra igen!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 621-750 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 560 mm |
| Effekt | 300 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Djup | 770 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 840 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 300 W |
| Serie | Libra |
| Typ | Stolpbelysning |
| EAN-nr | 7318306217507 |

