Stolplykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med StolpeVit
3 999 kr
2 546 krSpara 36 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning med klassisk design och en stor, rund kupa. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning med klassisk design och en stor, rund kupa. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 468-250 |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2400 mm |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 350 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 400 mm |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Stolplykta |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Orion |
| Typ | Stolplykta |
| EAN-nr | 7318304682505 |


