Stolplykta Gnosjö Konstsmide Pallas E27 med Stolpe
Rek. pris 5 189 kr
3 817 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Pallas E27 med Stolpe
3 817 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Pallas E27 med Stolpe är en modern utomhusbelysning som levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Pallas E27 med Stolpe är en modern utomhusbelysning som levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Klarglas
- Taurus stolpe
- Stegpinne ingår
- IP23
- 40x34,5x260 cm
- Maxhöjd lampa 340 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- Klarglas
- Taurus stolpe
- Stegpinne ingår
- IP23
- 40x34,5x260 cm
- Maxhöjd lampa 340 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 550-750 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2600 mm |
| Effekt | 100 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 345 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Pallas |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 400 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318305507500 |
