Stolplykta Gnosjö Konstsmide Virgo E27 Svart med Stolpe
Rek. pris 5 389 kr
4 769 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Virgo E27 Svart med Stolpe
4 769 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 99 kr

Stolplykta Gnosjö Konstsmide Virgo E27 Svart med Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning i klassiskt utförande. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Stolplykta Gnosjö Konstsmide Virgo E27 Svart med Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning i klassiskt utförande. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Klart akrylglas
- Taurus stolpe
- Stegpinne ingår
- IP23
- 36x36x255 cm
- Maxhöjd lampa 300 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- Klart akrylglas
- Taurus stolpe
- Stegpinne ingår
- IP23
- 36x36x255 cm
- Maxhöjd lampa 300 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 583-750 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2550 mm |
| Effekt | 100 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 360 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Virgo |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 360 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318305837508 |


