Stolplykta Malmbergs IdefjordStolplykta Idefjord H1.85 Vit
Rek. pris 1 140 kr
1 095 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Idefjord
Stolplykta Idefjord H1.85 Vit
1 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vit stolplykta. Stomme av gjuten aluminium och klarglas. Armaturen avsedd enbart för lågenergilampa. Anslutning direkt till plint 3x2,5 mm². Markfäste ingår ej.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Vit stolplykta. Stomme av gjuten aluminium och klarglas. Armaturen avsedd enbart för lågenergilampa. Anslutning direkt till plint 3x2,5 mm². Markfäste ingår ej.
Recensioner
Katarina ÖVerifierad köpare
för 2 år sedanBra och fina stolpar.
+ Precis som på bilden.
- Lite korta.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 7760017 |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 1800 mm |
| Effekt | 18 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Utförande | Stolplykta |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Serie | Idefjord |
| EAN-nr | 7392529110838 |
