
Stolplykta NorlysComo 3LVit
8 655 kr14 420 kr
Spara 40 %
Kampanj
16 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit

Como 3L
Vit8 655 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stolpe Como Svart 373B
Teleskoperande stolp-serie tillverkad i gjuten aluminium, lackerad. Finns i två färger. Finns med ett, två eller tre lykthus. Glas i klart polykarbonat. Opalvitt polykarbonat kan beställas.Olika fästanordningar finns som tillbehör. En väggmodell finns även i denna serie.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
|---|---|
| Art.Nr. | 7722384 |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2490 mm |
| Effekt | 171 W |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Dimbar | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Como |
| Typ | Stolpbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 780 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Bredd | 780 mm |
| EAN-nr | 7042893730018 |


