Stolplykta Norlys London Big 1LSvart
Rek. pris 7 188 kr
4 999 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

London Big 1L
Svart
4 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe London Vit 491W
Teleskoperande stolp-serie tillverkad i gjuten aluminium, lackerad. Finns i två färger. Finns med ett, två eller tre lykthus. Två olika storlekar på lykthusen. Glas i klart polykarbonat. Olika fästanordningar finns som tillbehör. Det finns även modeller för vägg och tak i denna serie.
Dokument
Recensioner
Gunnar ÅVerifierad köpare
för 2 år sedanDet var ett bra pris
+ Bra kvalitet
- Skruvarna kunde varit svarta
Tuula NVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalite, snabb leverans
Tommy CVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans. Fin lykta.
Göran MVerifierad köpare
för 4 år sedanBra kvalitet till bra pris. Superbra säljare som snabbt svarade på några frågeställningar jag hade innan köp. Snabb leverans.
Nöjd kundVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg och stilren stolplykta till bra pris och hemleveransen fungerade perfekt!
Aina A R EVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg o ger bra sken.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722266 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2790 mm |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Djup | 320 mm |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 300 mm |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | London |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| EAN-nr | 7042894910068 |

