Stolplykta Norlys Lund 1L
Rek. pris 4 195 kr
fr.3 297 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lund 1L
3 297 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe Lund Galv 274GA
Stolparmatur i galvaniserad eller svartlackerad stålplåt. Teleskoperande. Klar polykarbonatkupa. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör. Finns även som väggmodell.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Stål, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2300 mm |
| Effekt | 57 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 450 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 57 W |
| Serie | Lund |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 325 mm |
| Dimbar | Ja |

