Stolplykta Norlys MilanoSvart
Rek. pris 3 197 kr
2 401 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Milano
Svart
2 401 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe Milano Svart 401B
Stolpe i gjuten aluminium, lackerad. Glas i klar polykarbonat. Höjd: 1880mm
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722543 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 1880 mm |
| Effekt | 77 W |
| Sockel | E27 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Djup | 420 mm |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 250 mm |
| Spänning | 240 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 77 W |
| Serie | Milano |
| Typ | Stolpbelysning |
| EAN-nr | 7042894010065 |

