Stolplykta Norlys Modena 3L
Rek. pris 8 860 kr
fr.7 366 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Modena 3L
7 366 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe Modena Vit 303W
En serie av armaturer i klassisk design. Glas i klar polykarbonat. Finns i två färger. Olika alternativa fästanordningar finns som tillbehör. I serien finns det fler varianter på stolpar och väggarmaturer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2720 mm |
| Effekt | 231 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 550 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 231 W |
| Serie | Modena |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 550 mm |
| Dimbar | Ja |

