Stolplykta Norlys Modena Big 2L
fr.7 049 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Modena Big 2L
7 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe Modena Vit 382W
En serie av armaturer i klassisk design. Glas i klar polykarbonat. Finns i två färger. Olika alternativa fästanordningar finns som tillbehör. I serien finns det fler varianter på stolpar och väggarmaturer.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2920 mm |
| Effekt | 154, 231 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 930 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Modena |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 320 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 154, 231 W |

