Stolplykta Norlys Oslo
fr.4 524 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Oslo
4 524 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe Oslo Galv 242GA
Stolparmatur i galvaniserad eller svartlackerad stålplåt. Teleskoperande. Klar polykarbonatkupa. Olika alternativ på fästanordningar finns som tillbehör. Finns även som vägg och takmodell.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Stål, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2380 mm |
| Effekt/prestanda | 114 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 285 mm |
| IP-Klassning | IP55 |
| Material | Stål |
| Serie | Oslo |
| Produkttyp | Stolpbelysning |
| Bredd | 780 mm |
| Dimbar | Ja |

