Stolplykta Norlys Rimini
Rek. pris 4 228 kr
fr.3 179 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rimini
3 179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe Rimini Svart 402B
Rimini stolpe med två lykthus, 2xE27 svart, Höjd: 1880mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 1880 mm |
| Effekt | 92 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 190 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 92 W |
| Serie | Rimini |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 560 mm |

