Stolplykta Norlys Stockholm 1LSvart
Rek. pris 5 579 kr
3 884 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Stockholm 1L
Svart
3 884 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 99 kr
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe Stockholm Svart 281B
En populär teleskoperande stolpe i galvaniserad eller svart lackerad utförande. Passar både i privata och offentliga miljöer.Alternativ för fästanordningar finns som tillbehör. Består av två delar, stolpen 7780206 och lykthus 7701366
Dokument
Recensioner
Rose-Marie JVerifierad köpare
för 5 år sedanModern och snygg .
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722278 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2,48 m |
| Effekt/prestanda | 77 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Typ | Stolpbelysning |
| IP-Klassning | IP54 |
| Serie | Stockholm |
| Spänning | 240 V |
| Diameter | 350 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 77 W |
| Höjd | 2480 mm |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7042892810063 |

