Stolplykta Norlys Stockholm 2L
Rek. pris 7 234 kr
fr.5 413 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stockholm 2L
5 413 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
NorlysBeskrivning
Stolpe Stockholm Galv 283GA
En populär teleskoperande stolpe i galvaniserad eller svart lackerad utförande. Passar både i privata och offentliga miljöer.Alternativ för fästanordningar finns som tillbehör. Består av två delar
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Stål, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2520 mm |
| Effekt | 154 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 350 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 154 W |
| Serie | Stockholm |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 920 mm |
| Dimbar | Ja |

