Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Arcturus E27 Vit utan Stolpe
1 619 kr
1 429 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Arcturus E27 Vit utan Stolpe
1 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Arcturus E27 Vit utan Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning med en stor kupa i opalfärgat akrylglas. Den levereras utan stolpe och ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Arcturus E27 Vit utan Stolpe är en elegant trädgårdsbelysning med en stor kupa i opalfärgat akrylglas. Den levereras utan stolpe och ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 25x25x30 cm
- Maxhöjd lampa 210 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- IP23
- 25x25x30 cm
- Maxhöjd lampa 210 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 625-252 |
| Färg | Vit |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Effekt | 100 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Arcturus |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 250 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318306252522 |

