Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Barletta E27 Grå med Stolpe
Rek. pris 1 059 kr
540 kr
429 krSänkt pris!Spara 111 kr
30 dagars prisgaranti

Barletta E27 Grå med Stolpe
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Barletta E27 Grå med Stolpe är en stilren pollare med opalfärgat plastglas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Barletta E27 Grå med Stolpe är en stilren pollare med opalfärgat plastglas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 19x19x60 cm
- Maxhöjd ljuskälla 140 mm
- Max 1x18W/230-240V, E27
- IP44
- 19x19x60 cm
- Maxhöjd ljuskälla 140 mm
- Max 1x18W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7272-302 |
| Färg | Grå |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 600 mm |
| Effekt | 18 W |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 190 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Serie | Barletta |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 190 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302723026 |

