Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Mode Galvaniserad med Stolpe
fr.4 159 kr
fr.1 939 krFrån 39 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Mode Galvaniserad med Stolpe är en modern stolplykta. Lyktan har klart polykarbonat glas och är IP 54-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Mode Galvaniserad med Stolpe är en modern stolplykta. Lyktan har klart polykarbonat glas och är IP 54-klassad. Denna stolplykta är anpassad för utomhusbruk.
Denna stolplykta finns att köpa i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Galvaniserad |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Nej |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Höjd | 1110 mm |
| Effekt | 8, 60 W |
| Sockel | E27, HPLED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | F |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 280 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Stål |
| Serie | Mode |
| Typ | Stolpbelysning |
| Bredd | 280 mm |
| Sensor | Nej |
| Utförande | Dimbar LED, E27 |
| Effekt/prestanda | 8, 60 W |
| Ljuskälla | LED |
| Dimbar | Nej, Ja |
