Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med StolpeSvart
Rek. pris 3 599 kr
2 646 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med Stolpe är en elegant pollare i klassisk design med en stor kupa. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Trädgårdslykta Gnosjö Konstsmide Orion E27 med Stolpe är en elegant pollare i klassisk design med en stor kupa. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 498-750 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 1180 mm |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 250 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Trädgårdslykta |
| Material | Aluminium |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Orion |
| EAN-nr | 7318304987501 |



